2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pracownik restauracji fast-food
  5. Pracownik restauracji fast-food - Łódzkie
  6. Pracownik restauracji fast-food - Rawa Mazowiecka
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca na sezon wakacyjny (infolinia)

Wynagrodzenie

4 600 - 4 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

Poszukujemy pracowników- praca sezonowa!

Maturzysto, zdobądź pierwsze doświadczenie!!!

Zastanawiasz się, jak wykorzystać swoje najdłuższe wakacje w życiu?

Dołącz do nas!

Pracuj z nami, dobrze się baw i zarób na wspaniały wakacyjny wyjazd!

Zakres obowiązków: obsługa klienta na infolinii

Praca w godz. 8/16 i 11/19. Do przepracowania jedna sobota. Niedziele i święta wolne.

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie 27,70 zł na godzinę

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Przyjazną atmosferę

  • Dla osób zamieszkałych powyżej 25 km od Rawy Mazowieckiej dofinansowanie do dojazdu.

Wyślij CV

Lub zadzwoń 506 090 285 (od 9:00 do 15:00)

Pierwsza tura szkoleń już 13 maja a druga 20 maja – nie czekaj, liczba miejsc ograniczona.

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 913888099