2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Konotopa
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca na sortowni makulatury- Praca stała praca od zaraz!!

Wynagrodzenie

4 270 - 5 840 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Konotopa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Jesteśmy firmą handlowo – produkcyjną z branży recyklingu. Recyklingujemy makulaturę- nadajemy jej drugie życie.

Miejsce pracy: Konotopa - pomiędzy Broniszami a Piastowem- blisko trasy S8/S2 , idealny dojazd z Warszawy jak i okolicznych miejscowości.

Obowiązki:

·        Ręczne sortowanie makulatury przy taśmociągu według ustalonej jakości,

·        Pilnowanie porządku przy swoim stanowisku pracy,

·        Sortowanie makulatury i innych surowców na dolnej części taśmy,

·        Inne prace zlecone przez przełożonego wg zapotrzebowania.

·        Sortowanie makulatury i innych surowców m.in. folii

·        Prace porządkowe na placu np. zamiatanie, grabienie, zbieranie rozrzuconej makulatury

Oczekujemy :

·        Chęci do pracy w trybie dwuzmianowym ( 6:00-15:00; 13:00-22:00)

·        Zaangażowania i rzetelności.

Oferujemy:

·        Umowę zlecenie w stabilnej firmie,

·        Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole,

·        Kawę i herbatę :)

Lokalizacja

Konotopa,

Mazowieckie

Mazowieckie, Konotopa
ID: 839529635