2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Tomaszów Mazowiecki
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca na stacji paliw BP w Tomaszowie Mazowieckim

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Nie

Stacja Paliw BP Saturn 570 w Tomaszowie Mazowieckim ul. Warszawska 84 zatrudni na stanowisko:

· Pracownik Obsługi Klienta

Zadania na stanowisku:

  • obsługa klienta w sklepie zgodnie ze standardami
  • obsługa klienta na podjeździe zgodnie ze standardami
  • aktywna sprzedaż towarów i usług
  • dbanie o czystość i higienę w miejscu pracy
  • aktywny udział w promocjach
  • realizacja planów sprzedażowych

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • profesjonalne szkolenia
  • praca w systemie zmianowym
  • umowa o prace od pierwszego dnia

Wymagania:

· dyspozycyjność,

· miła aparycja,

· komunikatywność,

· umiejętność obsługi komputera,

· gotowość do pracy w systemie zmianowym,

· umiejętność pracy w zespole,

· gotowość do realizacji celów sprzedażowych

· książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (możliwość założenia)

 CV PROSZĘ WYSYŁAĆ ZA POŚREDNICTWEM PORTALU OLX.PL PRZEZ OPCJĘ WYŚLIJ WIADOMOŚĆ -DODAJ ZAŁĄCZNIK , LUB BEZPOŚREDNIO NA STACJI.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Lokalizacja

Tomaszów Mazowiecki,

Łódzkie

Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki
ID: 756943549