2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Dolnośląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Polkowice
Dodane 04 kwietnia 2024

Praca na stacji Paliw Orlen

Wynagrodzenie

4 242 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Polkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisku: Sprzedawca w stacji paliw (stanowisko kasowe).

Miejsce wykonywania pracy: STACJA PALIW ORLEN Polkowice nr. 1209 ul. Kopalnia 6.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole

  • uśmiech i komunikatywność

  • uczciwość i odpowiedzialność

  • sumienność w wykonywaniu obowiązków

  • wysoka kultura osobista

  • mile widziana książeczka sanitarna

  • dyspozycyjność (zmiany 12 godzinne)

    Obowiązki:

  • profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami

  • budowanie dobrych relacji z klientami

  • dbałość o porządek i ekspozycję asortymentu sklepowego

  • stosowanie się do harmonogramu pracy

    Gwarantujemy:

  • umowa zlecenie z możliwością podpisania umowy o pracę

  • terminową wypłatę

  • szeroką ścieżkę rozwoju

  • atrakcyjne premie sprzedażowe

  • prace w systemie zmianowym ( 2 tygodnie w miesiącu wolne)

  • zniżki pracownicze

  • stabilność zatrudnienia

  • pracę w miłej atmosferze

  • zdobywanie doświadczenia w renomowanej firmie

    Oferta pracy od zaraz.

    Wynagrodzenie: podstawa krajowa + premie sprzedażowe uznaniowe.

    Interesuję Cię oferta i chcesz poznać więcej szczegółów? Prześlij swoje CV na adres meilowy z dopisaniem następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Lokalizacja

Polkowice,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Polkowice
ID: 707905509