2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Łódzkie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Łódź
  7. Kasjer, pracownik sklepu - Górna
Dodane 12 kwietnia 2024

Praca na Stacji paliw Orlen umowa zlecenie/student

Wynagrodzenie

4 600 - 6 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendy, Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Orlen S.A.

ul. Rzgowska 66a Łódź

Chcesz pracować na nowoczesnej stacji?

Nie masz doświadczenia zawodowego?

Interesuje Cię elastyczny czas pracy?

Uważasz, że praca z ludźmi to przyjemność?

Chcesz połączyć pracę z nauką lub innymi obowiązkami?

Chcesz w przyszłości samodzielnie zarządzać stacją paliw?

Jeżeli na przynajmniej jedno z pytań odpowiedziałaś/łeś pozytywnie, skontaktuj się z Kierownikiem tej stacji

Poszukujemy pracownika głównie na pełny etat

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

·       Pracownik Obsługi Klienta

Proponujemy:

  • elastyczne godziny pracy (praca w systemie zmianowym po 12h, ok. 14 zmian w miesiącu reszta dni wolna) Od 7:00 do 19:00 i od 19:00 do 7:00

  • zdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o standardy ORLEN S.A

  • pakiet szkoleń na każdym etapie rozwoju

  • rabat na zakupy na stacjach ORLEN (paliwo i inne artykuły)

  • przejrzystą ścieżkę awansu

  • praca w młodym zespole

  • dla najlepszych samodzielne zarządzanie stacją paliw

Podstawowe obowiązki:

  • Obsługa klienta zgodna ze standardami Orlen S.A.

  • Aktywna sprzedaż

  • Dbanie o ekspozycję towarów sklepowych

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Drobne prace porządkowe na terenie Stacji Paliw

Wymagania:

  • pozytywne nastawienie do Klienta

  • umiejętność nawiązywania kontaktu z Klientem

  • uczciwość ,punktualność oraz odpowiedzialność

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole

  • książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych

Prosimy o składanie CV ze zdjęciem przez OLX

Kontakt odbędzie się tylko z wybranymi kandydatami przez OLX bądź telefonicznie.

Ważne:

Przesłane CV powinno zawierać poniższą klauzulę:

Pracodawcą Pracownika Obsługi Klienta jest Kierownik stacji posiadający własną działalność gospodarczą. Kierownik stacji paliw samodzielnie prowadzi rekrutację na stanowiska pracy na stacji.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 897672010