2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Zebrzydowice
Dodane 04 kwietnia 2024

Praca na stacji paliw PKN ORLEN nr 429 w Zebrzydowicach.

Wynagrodzenie

4 300 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zebrzydowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnię Pracownika na stację Paliw PKN ORLEN S.A. nr 429 w Zebrzydowicach na stanowisko Sprzedawca.

Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie współpracując z najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce, to świetnie trafiłeś/trafiłaś!

Jakie są główne zadania na tym stanowisku?

  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy
  • Aktywnej komunikacji aktualnych promocji produktowych
  • Dbanie o ekspozycję towarów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Prace porządkowe na stacji paliw.

Czego oczekujemy od kandydatów na to stanowisko?

  • Entuzjazmu i pozytywnego nastawienia
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Życzliwego podejścia do współpracowników i Klientów
  • Otwartości na kontakty z ludźmi i komunikatywności
  • Odpowiedzialności, uczciwości i kultury osobistej
  • Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy.
  • Aktualnej książeczki sanitarnej (sanepid)

Co oferujemy pracownikom na tym stanowisku?

  • dodatkowe benefity dla pracowników
  • pracę zmianową
  • systemy premiowe, szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • rabat na paliwo oraz ofertę gastronomiczną
  • specjalną ofertę telefonii komórkowej dla Ciebie i rodziny

Ważne:

Pracodawcą Pracownika Obsługi Klienta jest Kierownik stacji posiadający własną działalność gospodarczą. Kierownik stacji paliw samodzielnie prowadzi rekrutację na stanowiska pracy na stacji.

CV proszę przesłać w odpowiedzi, lub dostarczyć osobiście na stację.

Proszę o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia."

Uprzejmie informuję, że odpowiem wyłącznie na wybrane oferty, a CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji nie są przechowywane . Po zakończeniu rekrutacji są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

Lokalizacja

Zebrzydowice,

Śląskie

Śląskie, Zebrzydowice
ID: 748250790