2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Małopolskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Jawornik
Dodane 25 kwietnia 2024

*Praca na stacji paliw Shell* *Kasjer/sprzedawca*

Wynagrodzenie

28 - 30 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jawornik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Poszukujemy osoby zainteresowanej pracą w pełnym wymiarze godzin na stanowisku sprzedawcy na stacji paliw Shell

To wyjątkowa obsługa stacji Shell sprawia, że Klienci tu wracają.

Dlatego tak ważne u pracowników są: pozytywne nastawienie, odpowiedzialność i umiejętność pracy zespołowej. Jeśli nie brakuje Ci entuzjazmu oraz cechują Cię życzliwość i kultura osobista, to znaczy, że to praca idealna dla Ciebie.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe to duży atut. Nie martw się jednak, jeśli to Twoja pierwsza praca w takim charakterze.

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Entuzjazmu i pozytywnego nastawienia.

  • Umiejętności pracy w zespole.

  • Umiejętności organizacji pracy własnej

  • Życzliwego podejścia do współpracowników i Klientów.

  • Otwartości na kontakty z ludźmi i komunikatywności.

  • Zaangażowania i motywacji do pracy.

  • Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendy.

  • Podstawowej znajomości języka angielskiego

Co oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń.

  • Darmowe poczęstunki z oferty bistro Shell cafe na każdej zmianie.

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego opartego o standardy sieci Shell.

  • Atrakcyjny system premii i nagród.

  • Pracę na nowoczesnej stacji paliw

Obowiązki należące do pracownika na tym stanowisku to:

  • Obsługa Klienta zgodnie ze standardami firmy.

  • Dbanie o ekspozycję towaru na półkach.

  • Budowanie pozytywnego wizerunku stacji.

  • Prace porządkowe na stacji paliw i dbanie o jej schludny wygląd

  • Aktywna sprzedaż oraz zachęcanie klientów do uczestnictwa w promocjach

Wyrobienie książeczki sanepidowskiej możliwe w trakcie rekrutacji.

Zachęcam do wysyłania CV oraz zapytań na adres mailowy.

Hubert

Lokalizacja

Jawornik,

Małopolskie

Małopolskie, Jawornik
ID: 912769300