2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pomoc kuchenna / zmywak
  5. Pomoc kuchenna / zmywak - Dolnośląskie
  6. Pomoc kuchenna / zmywak - Wrocław
  7. Pomoc kuchenna / zmywak - Krzyki
Dodane 16 maja 2024

Praca na stałe w przyczepię gastronomicznej. 100h pracy/3 tys na rękę

Wynagrodzenie

31 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Szukam energicznej Pani do pracy, tylko ze znajomością języka polskiego.

Praca w przyczepię gastronomicznej (gyros, zapiekanki,knysza).Ul.Opolska , Wrocław

Praca na stałe. Umowa zlecenie (ew. Istnieje możliwość przejścia na umowę o pracę).

Za ok.100 godzin pracy w miesiącu.3 tys na rękę.

Praca w dniach pn- pt (weekendy wolne),3 dni pracy 8-17.

Obowiązki:

Krojenie warzyw

Obsługa klienta

Dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Wymagana książeczka zdrowia lub chęć jej wyrobienia .

W sprawie pracy proszę dzwonić lub napisać SMS,wtedy oddzwonię.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 918684411