2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Pomorskie
  6. Kucharz - Malbork
Dodane 08 kwietnia 2024

PRACA na stanowisko Kucharz PIZZERMAN

Lokalizacja

Malbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Restauracja AWOCADO w Malborku poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko Pizzerman. Jeśli masz pasję do przygotowywania włoskich pizz oraz chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu to ta praca jest dla Ciebie!

Obowiązki: Przygotowywanie ciasta do pizzy zgodnie z recepturą firmy, kreatywne komponowanie różnorodnych smaków i kombinacji składników, pieczenie pizzy w tradycyjnym piecu opalanym drewnem. Oferujemy przeszkolenie, możliwość rozwoju zawodowego oraz przyjazną atmosferę pracy. Jeśli jesteś zainteresowany - prześlij swoje CV na adres email lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem: 72*******02 w godz. od 12 do 20

Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu i stwórz z nami najlepszą pizzę w mieście!

Lokalizacja

Malbork,

Pomorskie

Pomorskie, Malbork
ID: 910445420