2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lubelskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Lublin
Dodane 15 kwietnia 2024

Praca na stanowisko w dziale finansów

Wynagrodzenie

2 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Praktyka / staż

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Praca zdalna, W siedzibie firmy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko w dziale finansów do pracy

dodatkowej z elastycznym grafikiem czasu pracy.

Opis stanowiska: Jesteśmy firmą poszukującą dynamicznych i odpowiedzialnych

kandydatów do wsparcia naszego działu finansowego. Praca w największym

koncernie finansowym w Europie – OVB Allfinanz Polska, w firmie o ugruntowanej

pozycji na rynku, działającej ponad pięćdziesiąt lat.

Wymagania:

 Minimum średnie wykształcenie.

 Dobra organizacja pracy i zaangażowanie.

 Wysoka kultura osobista i komunikatywność.

 Zaświadczenie o niekaralności.

 Pracy zgodnie z ustalonymi zasadami.

Oferujemy:

 Pracę dodatkową, która pozwoli Ci na elastyczne dopasowanie grafiku pracy do Twoich potrzeb.

 Szansę na zdobycie cennego doświadczenia w dziedzinie finansów.

 Możliwość rozwoju i awansu w ramach firmy.

 Możliwość osiągnięcia wysokich zarobków – wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania.

 Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole.

Jeśli jesteś zainteresowany/a tą pozycją i spełniasz wymagania, prosimy o przesłanie CV

Zapraszamy do aplikowania!

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 912076295