2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wielka Wieś
Dodane 01 maja 2024

Praca na stanowisku Frezer – maszyny konwencjonalne

Lokalizacja

Wielka Wieś

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

·        Poszukujemy kandydata na stanowisko frezer– maszyny konwencjonalne.

Nasze wymagania

·        dobra znajomość rysunku technicznego,

·        dobra znajomość metod obróbki skrawaniem oraz umiejętność doboru narzędzi,

·        komunikatywność, otwartość do współpracy w zespole,

·        zaangażowanie oraz chęć do pracy w renomowanej firmie,

·        wymagane doświadczenie w stopniu minimum podstawowym,

·        wykonywanie części wg otrzymanej dokumentacji,

·        umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,

·        możliwość przyuczenia.

To oferujemy

·        zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

·        ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole specjalistów

·        wynagrodzenie proporcjonalne do zaangażowania i umiejętności,

·        możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

·        prywatną opiekę medyczną,

·        dofinansowanie do karty Benefit MultiSport.

Lokalizacja

Wielka Wieś,

Małopolskie

Małopolskie, Wielka Wieś
ID: 912370245