2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Mazowieckie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Siedlce
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca na stanowisku Inżynier Budowy

Wynagrodzenie

6 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Inżynier Budowy

Miejsce pracy: Siedlce, Dział Realizacji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad zleconymi pracami wykonawców, sprawdzanie jakości oraz terminowości wykonanych prac,

  • zarządzanie siłami własnymi oraz firmami podwykonawczymi na placu budowy,

  • organizacja prac na budowie,

  • przygotowywanie raportów z wykonanych prac.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe inżynierskie,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B,

  • obsługa programów AutoCad, Excel, Word,

  • znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę na podstawie umowy o pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych i doktoranckich, szkoleń i uprawnień,

  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników, Pracownicza Kasa Zapomogowo – Pożyczkowa).

 CV zawierające klauzulę: : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Mostostal Siedlce Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Terespolska 12, 08-110 Siedlce, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego” prosimy przesyłać na podany adres e-mail z dopiskiem: „Inżynier Budowy” lub wypełnić kwestionariusz dla kandydata do pracy zamieszczony na stronie internetowej Mostostal Siedlce, w zakładce „Oferty pracy".

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 897463197