2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Mazowieckie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Radom
Dodane 14 kwietnia 2024

Praca na stanowisku kasjer sprzedawca

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Poszukuje pracowników na stanowisko kasjer-sprzedawca od zaraz  do sklepu Żabka.

Oferuje - pracę w systemie dwuzmianowym (6.00-14:30; 14:30-23:00) - czytelny zakres obowiązków - wypłaty na czas - premie - długofalową współpracę - stawka godzinowa plus premie.

Zakres obowiązków:

• Obsługa klienta

• Aktywna sprzedaż wedle standardów sieci

• Sprawdzanie terminów przydatności produktów

• Dbanie o zachowanie czystości miejsca pracy

• Dbanie o prawidłową ekspozycję sprzedawanych produktów

• Przygotowywanie oferty na ciepło i wypieku pieczywa

• Obsługa kolektora

• Wydawanie i przyjmowanie paczek

• Obsługa kasy fiskalnej

• Przyjęcie dostaw, układanie towaru na półkach

• Dopasowanie, zmiana etykiet cenowych do towaru

• Przestrzeganie standardów sieci

• Dbanie o czystość w sklepie

Szukam osoby komunikatywnej, zaradnej, chętnej do pracy, zaangażowanej. Wszystkiego Cię nauczymy;)

Chcesz poznać szczegółowe warunki zatrudnienia? Jesteś zainteresowana/y pracą? Zapraszamy

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 911652799