2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Węgorzewo
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca na stanowisku - Kierownik Produkcji

Lokalizacja

Węgorzewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

KIEROWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy : Węgorzewo , Mazury

Zapraszamy do pracy na Mazurach, w jednym z najpiękniejszych regionów Polski.

Wymagania:

·        wykształcenie min. średnie o profilu technicznym,

·        min. 2-3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, np.: (Kierownik Produkcji, Lider Produkcji ,Brygadzista itp.)

·        doświadczenie w zarządzaniu zespołem, a także w organizacji pracy zespołu,

·        umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji,

·        wiedza z zakresu zarządzania procesami / projektami w firmie produkcyjnej, gospodarki materiałowej oraz obiegu dokumentów w firmie,

·        dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),

·        umiejętność sprawnego reagowania i rozwiązywania problemów,

·        wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych,

·        elastyczność,

·        odpowiedzialność i samodzielność,

·        pewność siebie, pozytywne nastawienie do pracy,

·        prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:

·        zarządzanie podległym zespołem produkcyjnym i infrastrukturą,

·        rozwiązywanie bieżących problemów operacyjnych,

·        proponowanie i wdrażanie rozwiązań i usprawnień procesów produkcyjnych,

·         współpraca z innymi działami w celu realizacji planu produkcji,

·        reagowanie na zakłócenia w procesie,

·        identyfikowanie i rozwiązywanie problemów,

·        inicjowanie i zarządzanie aktywnościami ciągłego doskonalenia,

·         przygotowanie i planowanie produkcji,

·        monitorowanie poprawności wykonywanych zleceń,

·        dbałość o przestrzeganie przepisów BHP

·        rozwijanie i motywowanie pracowników.

Oferujemy :

·        atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

·        premie, benefity, dodatkowe uposażenie,

·        pracę w renomowanej firmie produkcyjnej, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,

·        niezbędny sprzęt i narzędzia pracy,

·        praca w zgranym i profesjonalnym zespole,

·        praca na Mazurach, w jednym z najpiękniejszych regionów Polski.

Zapraszamy do kontaktu także osoby zainteresowane relokacją na Mazurach - firma oferuje pomoc w relokacji.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na podany poniżej adres e-mailowy na sekretariat lub biuro

tel. +48 87 427 03 00

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Northman Krzysztof Stępniak z siedzibą w Węgorzewie ul. Przemysłowa 10. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz w przypadku wyrażenia na to zgody- dalszych procesach rekrutacyjnych. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności na stronie www.northman.pl

Lokalizacja

Węgorzewo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Węgorzewo
ID: 910804912