2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Warmińsko-mazurskie
  6. Księgowość - Elbląg
Wiesława
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca na stanowisku: Księgowa/Księgowy

Lokalizacja

Elbląg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

„Wolność” Spółka z o.o. w Elblągu poszukuje osoby na stanowisko: Księgowa / Księgowy.

Wymagania

- doświadczenie w obszarze finansów i księgowości na podobnym stanowisku w dziale księgowości

- wykształcenie średnie kierunkowe (wyższe mile widziane)

- teoretyczna i praktyczna znajomość zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych

- zdolności analitycznego myślenia oraz dociekliwość

- dobra znajomość MS Excel

- mile widziana znajomość programu SYMFONIA

- umiejętność obsługi aplikacji finansowych

- umiejętność planowania i organizowania własnej pracy

- dokładność  i odpowiedzialność za powierzone obowiązki

Zakres obowiązków

- księgowanie wyciągów bankowych oraz innych dokumentów księgowych (kosztowych)

- dekretacja dokumentów  i  import danych do Symfonia FK - rozliczanie i uzgadnianie sald kont należności i zobowiązań

- realizacja płatności wychodzących

- udział w zakończeniu miesiąca

- współpraca z innymi jednostkami w organizacji

- prowadzenie kasy

- uzgadnianie i kontrola sald

- rozliczanie delegacji

- rozliczanie transakcji walutowych

Oferujemy

- zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Wolność Sp. z o. o.zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018,poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

*Taka zgoda jest całkowicie dobrowolna, ale zarazem niezbędna do przetwarzania danych osobowych z CV.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Elbląg,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Elbląg
ID: 909398541