2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Księgowość
  5. Księgowość - Lubuskie
  6. Księgowość - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 04 kwietnia 2024

Praca na stanowisku Księgowej

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkcyjna w Kostrzynie nad Odrą poszukuje pracownika na stanowisko Księgowej

Zakres obowiązków

-Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami,

-Terminowe sporządzanie sprawozdań, deklaracji podatkowych i raportów wymaganych przepisami prawa,

-Kontrola merytoryczna dokumentów, zapewnienie kompletności i poprawności księgowań oraz prawidłowości rozliczeń podatkowych i finansowych,

-Kontakt z instytucjami zewnętrznymi i sporządzanie sprawozdań na ich potrzeby,

-Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne spółek, -Nadzór nad cyklicznymi zamknięciami (miesięczne, kwartalne, roczne)

-Optymalizacja efektywności procesów księgowych.

Nasze wymagania:

-Wykształcenie wyższe kierunkowe,

-Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,

-Dobra organizacja pracy własnej,

-Duża samodzielność w działaniu,

-Znajomość systemu Comarch ERP XL będzie dodatkowym atutem,

-Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

- pełny instruktaż i szkolenie na powyższym stanowisku

- umowę o pracę

- pracę w międzynarodowym środowisku

- atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 909360790