2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Żnin
Dodane 19 kwietnia 2024

Pracownik biurowy obsługi klienta / Sprzedawca / Sklep internetowy

Lokalizacja

Żnin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Praktyka / staż, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma produkująca wyroby związane z aromatami i kompozycjami smakowo-zapachowymi poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. obsługi klienta (Sprzedawcy)

Obowiązki:

  • Koordynacja funkcjonowania sklepu internetowego

  • Obsługa klienta poprzez e-mail oraz telefonicznie

  • Pomoc klientom w dokonywaniu zakupów oraz udzielanie informacji na temat produktów i usług

  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta

  • Obsługa zamówień oraz monitorowanie procesu sprzedaży internetowej

  • Rozwiązywanie problemów i reklamacji klientów w sposób profesjonalny i skuteczny

Wymagania:

  • Doskonała komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność

  • Doświadczenie w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja małpa vaperide.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Żnin,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Żnin
ID: 912901139