2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Lubelskie
  5. Prace magazynowe - Łuków
Łukasz
Dodane 01 maja 2024

Praca na stanowisku Magazynier

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łuków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Hydro San w związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydata na stanowisko: Magazynier

Opis stanowiska:

- kompletacja i realizacja zamówień klientów

- kontrola stanów magazynowych

- załadunek i rozładunek dostaw (weryfikacja jakościowa i ilościowa)

- Pakowanie paczek

- Przyjęcia towaru

- Rozmieszczanie towarów w magazynie

- Wydawanie towaru odbiorcom, kurierom

- Dbałość o porządek w magazynie

-Praca w systemie 8h, Pn-Pt godz 8-16

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków

- uprawnienia na wózek widłowy (mile widziane)

Oferujemy:

- pracę w przyjaznym, wyspecjalizowanym zespole

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-możliwość rozwoju w strukturach firmy

- możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy

- płatne nadgodziny,

-wynagrodzenie w całości udokumentowane przelewem na konto bankowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

Lokalizacja

Łuków,

Lubelskie

Lubelskie, Łuków
ID: 757989591