2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Zachodniopomorskie
  5. Prace magazynowe - Szczecin
  6. Prace magazynowe - Centrum
Dział HR
Dodane 28 maja 2024

Praca na stanowisku Magazynier!

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Jesteś osobą dokładną i uporządkowaną?

Doskonale!

Mamy ofertę specjalnie dla Ciebie!

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Szczecin, niekwestionowany Lider wśród firm transportowych, w związku z dynamicznym rozwojem  poszukuje współpracownika na stanowisko:

Magazynier

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie odpowiedniej dokumentacji

  • rozładunek i załadunek dostaw

  • kontrola dokumentów przyjęcia i sporządzanie dokumentów wydania towarów

  • dystrybucja towarów magazynowych wewnątrz Firmy

  • dobór materiałów i części wg zapotrzebowania

  • obsługa narzędziowni

  • realizacja zakupów wg. wytycznych

  • realizacja okresowych inwentaryzacji

  • dbanie o porządek i czystość na magazynie

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. średnie

  • prawo jazdy kat. B

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność obsługi komputera i programów magazynowych (gwarantujemy właściwe przeszkolenie)

  • odpowiedzialność za powierzone zadania

  • mile widziana znajomość branży motoryzacyjnej

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o stabilnej, ugruntowanej pozycji na rynku

  • satysfakcjonujące warunki zatrudnienia adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji

  • przyjazną atmosferę pracy, super fajny Zespół

Czekamy na Twoją aplikację !!

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PKS Szczecin Sp. z o.o. moich danych osobowych, zawartych w niniejszym formularzu lub/i w innych przekazanych przeze mnie dokumentach dla celów rekrutacyjnych. Administratorem danych osobowych jest PKS Szczecin Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie (70-631) przy ul. Heyki 4. Jestem świadoma(-y), iż przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania i usuwania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji."

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 897107239