2. Praca
  3. Prace magazynowe
  4. Prace magazynowe - Mazowieckie
  5. Prace magazynowe - Łomianki
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca na stanowisku Magazynier od zaraz

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łomianki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Glovex - Oferta Pracy na Stanowisku Magazyniera - praca od zaraz

Firma Glovex, działająca na rynku od 1993 roku i specjalizująca się w dystrybucji odzieży oraz akcesoriów BHP, w związku z rozwojem naszej działalności oraz niedawnym przeniesieniem magazynu i sklepu stacjonarnego do nowej siedziby przy ul. Kolejowej 348, 05-092 Sadowa/Łomianki, poszukuje kandydata na stanowisko magazyniera.

Opis stanowiska:

  • Godziny pracy: 7:00-15:00.

  • Kompletacja i pakowanie przychodzących zamówień.

  • Wystawianie listów przewozowych.

  • Wydawanie zamówień klientom w sklepie stacjonarnym.

  • Rozkładanie dostaw w wyznaczonych miejscach w magazynie.

  • Utrzymywanie porządku na półkach magazynowych.

  • Z czasem oczekujemy zdobycia znajomości oferowanych produktów w celu doradzania klientom.

Wymagania:

  • Zdolność efektywnej organizacji pracy, zarządzania przestrzenią magazynową i prowadzenia dokumentacji.

  • Dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy dynamicznej - paczki do 30 kg

  • Odpowiedzialność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów.

  • Umiejętności komunikacyjne – ceniąc relacje z klientami oraz współpracownikami, kluczowa jest dla nas otwartość i umiejętność komunikacji.

  • Umiejętność obsługi komputera.

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku :)

Oferujemy:

  • Pełnoetatowe zatrudnienie w godzinach 7:00-15:00, od poniedziałku do piątku

  • Trzymiesięczny okres próbny na umowie zlecenie, po którym oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Miesięczna premia uznaniowa, której zasady przydzielania są ustalone wspólnie z pracownikami.

  • Ubiór roboczy na własność.

  • Darmowe miejsce parkingowe.

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego rozwijania standardów obsługi naszych klientów. Czekamy na Twoje zgłoszenie :)

Lokalizacja

Łomianki,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łomianki
ID: 912184527