2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Gdańsk
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Aniołki
Dodane 05 maja 2024

Praca na stanowisku Mechanika Samochodowego

Wynagrodzenie

4 500 - 9 999 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Aniołki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasz warsztat poszukuje pracownika na stanowisko Mechanika Samochodowego.

Obowiązki:

  • Wykonywanie napraw z zakresu mechaniki w samochodach osobowych.

  • Diagnozowanie problemów w samochodach osobowych.

  • Wykonywanie zleconych napraw i przeglądów.

  • Dbanie o swoje stanowisko pracy.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne.

  • Doświadczenie na stanowisku mechanika samochodowego.

  • Praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu mechaniki samochodowej oraz eksploatacji pojazdów samochodowych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Odpowiedzialność, rzetelność.

  • Prawo jazdy kat. B

Kandydatom oferujemy:

  • Umowę o pracę.

  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Pracę w pełnym wymiarze czasowym.

  • Własne stanowisko pracy.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Aniołki
ID: 909071253