2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Skórzewo
Dodane 13 maja 2024

Praca na stanowisku - Montażysta mebli

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Skórzewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Montażysta Mebli Kuchennych

Firma zajmująca się produkcją i montażem mebli kuchennych poszukuje doświadczonego montażysty mebli kuchennych do naszego zespołu. Oferujemy dynamiczną pracę w przyjaznej atmosferze oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Obowiązki:

  • Montaż mebli kuchennych zgodnie z projektami i specyfikacjami klientów.

  • Dbanie o wysoką jakość wykonania oraz estetykę montażu.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia terminowego i profesjonalnego wykonania zleceń.

  • Dokładność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Wymagania:

  • Doświadczenie w montażu mebli kuchennych - Obowiązkowe

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i planów montażowych.

  • Samodzielność w pracy oraz odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków.

  • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w różnych lokalizacjach.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń doskonalących umiejętności.

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie koleżeńskie.

Lokalizacja

Skórzewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Skórzewo
ID: 917922212