2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Opolskie
  6. Kucharz - Opole
Dodane 03 maja 2024

praca na stanowisku Pizzermana w renomowanej włoskiej restauracji

Wynagrodzenie

28 - 33 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Opole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Opis

Stanowisko: Pizzerman

Opis stanowiska: Poszukujemy doświadczonego Pizzermana, który dołączy do naszego zespołu. Odpowiednia osoba będzie odpowiedzialna za przygotowywanie wysokiej jakości pizzy zgodnie z naszymi standardami. Oferujemy świetną atmosferę pracy i możliwość rozwijania umiejętności w renomowanej restauracji.

jeżeli nie masz dużego doświadczenia jako pizzerman, ale przygotowywanie dań kuchni włoskiej jest twoją pasją, potrafisz operować nożem, masz wyczucie smaku. Jesteśmy w stanie Cię szybko wyszkolić, jedynie musisz posiadać ważną cechę : zaangażowanie ;)

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako Pizzerman.

  • Znajomość przygotowania włoskiej pizzy w stylu rzymskim

  • Umiejętność obsługi pieca do pizzy.

  • Zdolność pracowania w szybkim tempie i utrzymywania wysokiej jakości produktu.

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • Dbałość o czystość i higienę pracy

    Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie. ( zależy one w dużej mierze od umiejętności)

  • Elastyczny grafik pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

  • Przyjazne środowisko pracy.

  • system szkoleń na stanowisku Kucharz

    Jak aplikować ? Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres email, Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Lokalizacja

Opole,

Opolskie

Opolskie, Opole
ID: 880557452