2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Śląskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Częstochowa
  7. Pozostałe w Zdrowie - Błeszno
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca na stanowisku psychologa

Wynagrodzenie

100 - 120 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Błeszno

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy

Fundacja Oczami Brata poszukuje doświadczonego i zaangażowanego psychologa do pracy z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualna i zaburzeniami psychicznymi.

Opis Stanowiska:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się organizacją pożytku publicznego, świadczącą kompleksowe wsparcie na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością. Szukamy pasjonata/ki, który/a będzie odpowiedzialny/a za prowadzenie indywidualnych sesji terapeutycznych, diagnozowanie oraz leczenie różnorodnych zaburzeń psychicznych. Osoba na tym stanowisku będzie miała również okazję do prowadzenia warsztatów edukacyjnych dla klientów.

Wymagania:

•             Wykształcenie magisterskie w dziedzinie psychologii klinicznej lub pokrewnej.

•             Posiadanie ważnej licencji do praktyki psychologicznej.

•             Doświadczenie w pracy terapeutycznej, preferowane minimum 2 lata.

•             Doskonałe umiejętności interpersonalne oraz empatia.

•             Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji.

•             Znajomość technik terapeutycznych i metod diagnostycznych.

Oferujemy:

•             Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku.

•             Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach.

•             Konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

•             Elastyczne godziny pracy.

•             Możliwość częściowej pracy zdalnej.

Jeśli spełnia Pan/Pani powyższe wymagania i jest Pan/Pani gotowy/a na nowe wyzwania, zachęcamy do aplikowania na stanowisko psychologa w naszej organizacji. CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres email.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Błeszno
ID: 897536698