2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Pyskowice
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca na stanowisku serwisant stolarki otworowej

Lokalizacja

Pyskowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany), 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

KOMSTA OKNA I DRZWI S.A. - wiodący producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCV i ALUMINIUM. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant stolarki otworowej

Obowiązki

  • Obsługa zleceń gwarancyjnych stolarki PCV i ALU;

  • Wykonywanie napraw zgłoszeń serwisowych;

  • Sporządzanie zapisów z przeprowadzonych działań;

Wymagania

  • doświadczenie w branży stolarki otworowej,

  • komunikatywność;

  • kreatywność, samodzielność w działaniu;

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie z ponad 30 letnim doświadczeniem;

  • stabilne zatrudnienie;

  • atrakcyjne wynagrodzenie;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • pracę w przyjaznej atmosferze i zgranym zespole;

Lokalizacja

Pyskowice,

Śląskie

Śląskie, Pyskowice
ID: 839016336