2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Jastrzębie-Zdrój
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca na stanowisku ŚLUSARZ

Wynagrodzenie

3 400 - 3 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ślusarz

Głównym celem stanowiska jest dokonywanie wszelkich prac ślusarskich:

Podstawowe obowiązki

  • Gratowanie detali po obróbkach frezarsko – tokarskich,
  • Umiejętność obsługi wiertarek stołowych,
  • Umiejętność obsługi szlifierek kątowych,
  • Umiejętność pracy na szlifierkach taśmowych,
  • Umiejętność gwintowania otworów (małe średnice)
  • wypełnianie dokumentacji po wykonanej pracy

Najważniejsze kompetencje zawodowe

  • Wykształcenie zawodowe – kierunkowe,
  • Umiejętności manualne – fizyczne,
  • Skrupulatność przy wykonywaniu obowiązków,
  • Sumienność,
  • Zdyscyplinowanie.

Informacje ogólne:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca w firmie z 32 letnim stażem w Jastrzębiu-Zdroju.
  • Praca z detalami wykonywanymi dla największych światowych producentów z branży kolejowej.
  • Możliwość uzyskania premii produkcyjnej za wyniki pracy.
  • Dodatki świąteczne (2 razy w roku)
  • Odzież robocza - zgodna ze standardami na określonym stanowisku,
  • Program ubezpieczeń grupowych dla Pracownika, współmałżonka oraz dzieci.

Lokalizacja

Jastrzębie-Zdrój,

Śląskie

Śląskie, Jastrzębie-Zdrój
ID: 778255768