2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 16 maja 2024

Praca na stanowisku ŚLUSARZ

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków :

1. Demontaż części do regeneracji

2. Obróbka wstępna i wykończeniowa elementów przy użyciu elektronarzędzi i narzędzi ręcznych

3. Montaż części po obróbce

Nasze wymagania :

1. Doświadczenie na podobnym stanowisku

2. Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

3. Dobra znajomość rysunku technicznego

4. Zaangażowanie, sumienność, uczciwość i dyscyplina pracy.

  • To oferujemy

    • możliwość rozwoju zawodowego,

    • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,

    • płacę podstawową + premię uznaniową

    • karta SODEXO o wartości 450 zł miesięcznie netto

    • prywatną opiekę medyczną

Administratorem danych osobowych jest "Pegas" Engineering Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza ul. Budowlanych 6a. Dane będą przetwarzane wyłączenie na potrzeby procesu rekrutacyjnego. Dane nie będą udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na mocy przepisów prawa, podającemu przysługuje prawo dostępu do treści danych, do ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale obowiązkowe w przypadku uczestnictwa w procesie rekrutacyjnym. Dane zostaną usunięte do 30 dni po zakończeniu procesu rekrutacyjnego.

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 879582769