2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Straszęcin
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca na stanowisku Ślusarz

Lokalizacja

Straszęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Unidex powstała w 1992 roku, bazując na długoletnich doświadczeniach inżynierów z branży przemysłu spożywczego sięgających 1980 roku. Obecnie jest prężnie rozwijającą się firmą w zakresie działalności której mieści się przede wszystkim projektowanie, produkcja oraz montaż fluidyzacyjnych tuneli zamrażalniczych (IQF) przeznaczonych do głębokiego zamrażania owoców i warzyw. Unidex produkuje również elementy linii technologicznych dla przemysłu spożywczego.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Ślusarz

Miejsce pracy: Straszęcin

Region: podkarpackie

Opis stanowiska:

 Ogólne prace ślusarskie

 Obróbki metalowe

 Montaż elementów wg instrukcji

 Kontrola jakości sporządzonych części

Od kandydatów oczekujemy:

 znajomości rysunku technicznego

 umiejętność obsługi elektronarzędzi

 rzetelności i dokładności w wykonywaniu obowiązków

Dużym atutem będą dodatkowe umiejętności:

 doświadczenie w pracy na w/w stanowisku

 umiejętność doboru parametrów wiercenia, gwintowania i szlifowania

Oferujemy:

 wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

 stab ilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie

 nowoczesne narzędzia pracy zapewniające rozwój pracowników

Lokalizacja

Straszęcin,

Podkarpackie

Podkarpackie, Straszęcin
ID: 910321394