2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Straszęcin
Dodane 29 kwietnia 2024

Praca na stanowisku Ślusarz - spawacz

Lokalizacja

Straszęcin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Unidex powstała w 1992 roku, bazując na długoletnich doświadczeniach inżynierów z branży przemysłu spożywczego sięgających 1980 roku. Obecnie jest prężnie rozwijającą się firmą w zakresie działalności której mieści się przede wszystkim projektowanie, produkcja oraz montaż fluidyzacyjnych tuneli zamrażalniczych (IQF) przeznaczonych do głębokiego zamrażania owoców i warzyw. Unidex produkuje również elementy linii technologicznych dla przemysłu spożywczego.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Ślusarz - spawacz

Miejsce pracy: Straszęcin

Region: podkarpackie

Opis stanowiska:

 Składnie i przygotowanie podzespołów maszyn do spawania

 Montaż maszyn i ich podzespołów

 Praca z rysunkiem technicznym

 Spawanie metodą TIG

Od kandydatów oczekujemy:

 wykształcenie średnie zawodowe, techniczne

 uprawnienia spawalnicze

 samodzielności i motywacji do pracy

 kreatywności i inicjatywy w działaniu oraz zdolności organizacyjnych

Oferujemy:

 wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

 stabilne warunki zatrudnienia w rozwijającej się firmie

 umowa o pracę: pełny etat

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883).

Lokalizacja

Straszęcin,

Podkarpackie

Podkarpackie, Straszęcin
ID: 910322970