2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Września
Tomasz
Dodane 24 kwietnia 2024

praca na stanowisku SPAWACZ

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma DOMASZ zajmująca się produkcją nowoczesnych systemów naważających, pakujących oraz paletyzujących poszukuje pracowników na stanowisko: SPAWACZ

Twój zakres obowiązków:

  • ręczne spawanie i szlifowanie różnych elementów konstrukcyjnych,

  • przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów do spawania,

  • obsługa oraz konserwacja urządzeń i maszyn wykorzystywanych w trakcie pracy.

Nasze wymagania:

  • umiejętność spawania metodami MIG/MAG i TIG (najlepiej potwierdzone certyfikatami),

  • podstawowe umiejętności ślusarskie,

  • umiejętność czytania schematów,

  • samodzielność oraz precyzja w działaniu,

  • przestrzeganie procedur jakościowych i technologicznych,

  • dbałość o powierzony sprzęt,

  • komunikatywność oraz otwartość w relacjach międzyludzkich,

  • profesjonalizm w codziennej pracy i efektywne zarządzanie czasem,

  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania,

  • wdrożenie oraz wsparcie doświadczonych członków zespołu,

  • ubezpieczenie na życie,

  • multisport,

  • niezbędne narzędzia pracy.

Praca w systemie jednozmianowym. Miejsce wykonywania pracy: Dominowo. CV proszę kierować przez OLX lub zapraszam do kontaktu telefonicznego

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 909151115