2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Kęty
Dodane 18 kwietnia 2024

Praca na stanowisku : tokarz / frezer

Lokalizacja

Kęty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma ZAM Kęty

Firma ZAM Kęty Sp. z o.o.  jest znanym w kraju i za granicą producentem maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych dla przemysłu. Firma specjalizuje się w realizacji zadań nietypowych, małoseryjnych i jednostkowych, wykonywanych na podstawie dokumentacji Zamawiającego lub wzajemnych uzgodnień. Posiada wieloletnie doświadczenie, fachową kadrę inżynieryjno-techniczną oraz wyspecjalizowanych pracowników produkcyjnych.

Firma poszukuje pracowników na stanowisko: tokarz / frezer

Obowiązki:

·         Obsługa tokarki / frezarki,

·         Odczytywanie i interpretacja rysunków technicznych,

·         Wykonywanie drobnych prac ślusarskich.

Wymagania:

·         Mile widziane doświadczenie w zawodzie,

·         Wykształcenie zawodowe, techniczne,

·         Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych,

·         Samodzielność i dokładność w pracy,

·         Zaangażowanie w wykonywane zadania oraz gotowość do nauki i doskonalenia swoich umiejętności,

·         Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, suwnice.

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę (po okresie próbnym z możliwością pracy na czas nieokreślony),

·         Praca jednozmianowa,

·         Możliwość doskonalenia umiejętności, podnoszenia kwalifikacji,

·         Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,

·         Zapewnianie bezpiecznych warunków pracy zgodnie z przepisami BHP,

·         Możliwość przyuczenia.

·   Wynagrodzenie od 4400 brutto/mies. + dodatki regulaminowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail podany w ogłoszeniu z dopiskiem nazwy stanowiska oraz klauzulą o ochronie danych osobowych. W razie pytań prosimy o kontakt w godz. 8 – 14. Tel 33 847 51 18 – Dział kadr.

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zrozumienie i zainteresowanie naszą ofertą.

INFORMACJA DLA KANDYDATA DO PRACY

Na podstawie przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679  z dnia 27 kwietnia 2016 r. sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (dalej także „RODO”), uprzejmie Państwa informujemy o zasadach przetwarzania danych osobowych w Zakładach Urządzeń Przemysłowych ZAM Kęty Sp. z o.o. z siedzibą w Kętach, ul. Kościuszki 115, zwanych dalej także Firmą.

1. Administrator danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych są:

Zakłady Urządzeń Przemysłowych ZAM Kęty Sp. z o.o. z siedzibą w Kętach, ul. Kościuszki 115 (32-650 Kęty); KRS: 0000078044, REGON: 357153046, NIP: 549-20-66-443, reprezentowane przez Zarząd Firmy.

Można się z nami kontaktować w następujący sposób:

– listownie: 32-650 Kęty, ul. Kościuszki 115,

– telefonicznie: +48 33 84 75 103

– fax: +48 33 84 75 104

2. Cele i podstawy przetwarzania

Dane osobowe przetwarzane będą w formie elektronicznej lub papierowej w celu realizacji procesu rekrutacji do pracy prowadzonego przez Firmę.

Podstawą prawną przetwarzania przez Administratora Pana/Pani danych osobowych w zakresie

procesu rekrutacji jest art. 6 ust. 1 lit. a RODO, czyli wyrażona dobrowolnie przez Pana/Panią zgoda, art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1456 z późn. zm.).

3. Odbiorcy danych osobowych

Pana/Pani dane nie będą przekazywane innym podmiotom.

4. Okres przechowywania danych

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji oraz przez okres 1 miesiąca po zakończeniu danego procesu rekrutacji, chyba, że wyrazi Pan/Pani zgodę na przechowywanie przedmiotowych danych przez dłuższy okres czasu.

5. Prawa osób, których dane dotyczą

Zgodnie z RODO przysługuje Państwu:

1.      prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii,

2.      prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych,

3.      prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa,

4.      prawo do ograniczenia przetwarzania danych,

5.      prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,

6.      prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 – 193 Warszawa).

Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych, mają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Administrator danych osobowych dokłada wszelkich starań, aby zapewnić środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Niniejsza informacja ma charakter ogólny. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Administratora oraz przysługujących Państwu w związku z tym praw, stanowiące realizację obowiązku informacyjnego Administratora, o którym mowa w art. 13 RODO, zostanie Państwu przekazana każdorazowo w związku z załatwieniem konkretnej sprawy.

Lokalizacja

Kęty,

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kęty
ID: 910999052