2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Zalesie Małe
Dodane 06 maja 2024

Praca na Wakacje

Lokalizacja

Zalesie Małe

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Bolsius to międzynarodowy producent szerokiego asortymentu świec, wkładów i zniczy. Bogata historia przedsiębiorstwa, sięgająca 1870 roku, ugruntowała solidną pozycję firmy, która jest obecnie największym producentem świec w Europie. Bolsius Polska Sp. z o.o. powstała w 1997 roku i ma siedzibę w Zalesiu Małym koło Kobylina.

Jeśli chcesz pracować w firmie, w której możesz rozwinąć swoje kompetencje, osiągnąć sukces zawodowy i spełnić marzenia, to zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zadania

  • Wsparcie procesu produkcyjnego

  • Kontrola wyrobu

  • Wykonywanie prac manualnych

  • Prace polegające na pakowaniu wyrobu gotowego

 Wymagania

  • Nie wymagamy doświadczenia, ale jest ono dodatkowym atutem

  • Gwarantujemy szkolenie – przyuczenie do zawodu

  • Gotowość do pracy zmianowej (system 4-brygadowy/3 zmianowy)

  • Ukończony 18 rok życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

  • Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Dużą zniżkę na produkty firmowe

  • Bezpłatny transport na wyznaczonych trasach:

Krotoszyn – Zalesie Małe

Koźmin Wielkopolski – Zalesie Małe

Pogorzela – Zalesie Małe

Pudliszki – Zalesie Małe

Zduny – Zalesie Małe

Pakosław - Zalesie Małe

Proponujemy rozpoczęcie pracy od 03.06.2024

Jako firma akceptujemy różnorodność naszych pracowników. Dzięki niej możemy rozwijać się we wszystkich obszarach naszej działalności. Cenimy sobie otwartą kulturę pracy, każdy jest szanowany, akceptowany, mile widziany i doceniany za swoją wyjątkowość.

Osoby zainteresowane prosimy o złożenie aplikacji przez formularz OLX lub przesłanie swojego CV (ze zgodą RODO) na adres dostępny na stronie: www.bolsius.com.pl/kontakt/

Za wszystkie aplikacje bardzo dziękujemy i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy znajduje się: www.bolsius.com.pl

Miejsce pracy: Zalesie Małe, gm. Kobylin

Lokalizacja

Zalesie Małe,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Zalesie Małe
ID: 677453270