2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Poznań
  7. Obsługa produkcji - Rataje
Jagoda Kozłowska
Dodane 31 maja 2024

Praca na wakacje/pomocnik operatora - operator wózka widłowego

Lokalizacja

Poznań, Rataje

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Pomocnik Operatora - Operator Wózka widłowego

Studencie! Za Tobą egzamin maturalny? A może sesja na studiach już zdana? :)Nowoczesna i największa na świecie firma produkcyjna gum do żucia poszukuje osób do pracy na stanowisku Pomocnik Operatora - operator wózka widłowego! Nie trać czasu na szukanie pracy- u nas zaczniesz od ZARAZ!Aplikuj i dołącz do naszego zespołu!

Doświadczenie, rozwój, szybkie zatrudnienie- u nas to zdobędziesz.

oferujemy

  • stawka od 5800 do 6200 brutto
  • dofinansowanie do posiłków, całodobowy dostęp do stołówki (kawa, herbata, owoce, słodycze dla każdego pracownika)
  • możliwość skorzystania z pakietów Randstad plus
  • możliwość dłuższej współpracy bezpośrednio z firmą

zadania

W zależności od obszaru będziesz odpowiedzialny za pracę przy:

  • maszynach produkcyjnych/ pakujących,
  • dosypywanie składników,
  • wymianę aromatów,
  • prace porządkowe,
  • etykietowanie produktu lub inne proste prace produkcyjne,
  • obsłudze wózków widłowych.

oczekujemy

  • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym UDT
  • książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych
  • gotowości do pracy w systemie 4 brygad

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Rataje
ID: 918920479