2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Tychy
Dodane 28 kwietnia 2024

Praca na weekendy, organizacja i koordynacja sprzedaży.

Wynagrodzenie

35 - 60 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tychy

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

TICHAUR, BROWAR KULTURY I ZMYSŁÓW, zatrudni energiczne osoby do organizacji oraz koordynacji sprzedaży.

Praca w weekendy do zarządzania sprzedażą oraz organizacji pracy podległych pracowników.

Zakres obowiązków:

-nadzór nad właściwym serwisem i obsługą klientów galerii sztuki oraz restauracji

-koordynacja pracy zespołu odpowiedzialnego za sprzedaż

-szkolenie, nadzór nad właściwą techniką sprzedaży

-nadzór nad właściwą ekspozycją oferowanych produktów oraz ich dostępnością

-kierowanie ruchem klientów, odpowiednie informowanie

-umiejętność szybkiego reagowania w sytuacjach wzmożonego ruchu klientów

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 913457426