2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Kujawsko-pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Golub-Dobrzyń
Dodane 08 kwietnia 2024

Praca na Zamku Golubskim

Wynagrodzenie

4 300 - 5 300 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Golub-Dobrzyń

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyZapraszamy seniorów

Praca w wyjątkowym klimacie średniowiecznego Zamku w którym odbywają się wydarzenia z różnych dziedzin kultury, sztuki i sportu.

Szukamy pracownika z DOŚWIADCZENIEM w handlu!

Zakres obowiązków to min.:

- sprzedaż biletów,

- obsługa ruchu turystycznego;

Nasze wymagania to:

- obsługa kasy fiskalnej,

- obsługa terminala płatniczego,

- komunikatywność,

- samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość

Praca w dni powszednie jak i weekendy i święta.

Praca sezonowa od maja do września włącznie.

Oferujemy:

-wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,

-narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

- elastyczna forma zatrudnienia (umowa-zlecenia, własna działalność)

Zapraszamy do naszej Załogi !

Podania i CV prosimy składać przez olx

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Golub-Dobrzyń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Golub-Dobrzyń
ID: 910256588