2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Zachodniopomorskie
  6. Kucharz - Międzywodzie
Dodane Dzisiaj o 09:47

Praca nad morzem - kucharz zmianowy

Lokalizacja

Międzywodzie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Lubisz pracę z ludźmi? Jesteś osobą otwartą, kontaktową, z dużym doświadczeniem zawodowym? Dołącz do naszego zespołu!

Ośrodek wypoczynkowy Marena Wellness & SPA w Międzywodziu - zatrudni osobę na stanowisko Kucharz zmianowy.

NASZE OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW

·       Aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych

‘ Minimum 6 -8 letnie doświadczenie w zawodzie na w/w stanowisku

·       Dyspozycyjność i sumienność

·      Dobra organizacja pracy i samodzielność

·       Uczciwość, bezkonfliktowość, umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:

·       Przygotowywanie potraw dla gości hotelowych

·       Przygotowywanie dań dla grup konferencyjnych i przyjęć okolicznościowych

·       Współpraca z pracownikami obsługi kelnerskiej i pozostałymi działami w hotelu

‘ Dbałość o porządek i czystość w kuchni

Co proponujemy?

·       Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt

·       Posiłki pracownicze, zakwaterowanie dla osób nie miejscowych

·       Pracę w przyjaznej atmosferze w Hotelu lubianym przez Gości

·       Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie

Lokalizacja

Międzywodzie,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Międzywodzie
ID: 903862655