2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Zachodniopomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Rewal
Dodane 09 maja 2024

PRACA NAD MORZEM w sklepie z zabawkami z DARMOWYM zakwaterowaniem

Wynagrodzenie

27,70 - 27,80 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rewal

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnimy od zaraz młode pełnoletnie uczące się osoby do pracy w sklepie z zabawkami i pamiątkami w Niechorzu i Rewalu.

W związku z zakwaterowaniem nie mamy możliwości zatrudnienia par.

Wynagrodzenie 27,70 zł za godzinę (dzienne wynagrodzenie ok. 270-300 zł na rękę).

Zakres obowiązków: obsługa klienta, wykładanie towaru na półki.

Zapełniamy darmowe zakwaterowanie w dobrych warunkach.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem.

Lokalizacja

Rewal,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Rewal
ID: 750589745