2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Władysławowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Praca nad morzem z zakwaterowaniem Sklep 4F, Diverse, Medicine

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Władysławowo

Wymiar pracy

Praca sezonowa

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Nie

Opis

Dzień Dobry,

Poszukujemy osób do pracy w markowych sklepach: 4F, Diverse, Medicine w miejscowościach nadmorskich (Hel, Jastarnia, Jastrzębia Góra, Dębki, Łeba, Ustka, Wyspa Sobieszewska-Gdańsk). Mile widziani absolwenci szkół średnich, studenci oraz uczniowie powyżej 18 roku życia. Również osoby poszukujące dodatkowych zarobków.

Proponujemy pracę osobom chcącym:

  • podjąć pracę w trybie ciągłym poczynając od połowy kwietnia 2024 do końca września 2024

  • podjąć pracę w sezonie wakacyjnym 2024 (lipiec, sierpień)

  • podjąć współpracę w trybie weekendowym poczynając od połowy kwietnia 2024

Stawiamy na osoby uczciwe, odpowiedzialne, sympatyczne i pracowite.

Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w sklepie odzieżowym.

Obowiązki:

  • Wykonywanie czynności związanych z przyjmowaniem towaru, klipsowaniem, metkowaniem, wykładaniem towarów .

  • Wykonywanie czynności związanych z obsługa klientów w sklepie z odzieżą firmową

  • Dbanie o estetyczny wygląd sklepu oraz ekspozycję towarów

  • Pomoc w utrzymaniu porządku i czystości na terenie sklepu

Wymagania:

  • Motywacja do pracy i chęć niesienia pomocy klientom

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność do pracy w godzinach otwarcia sklepu.

Oferujemy:

  • Pracę na umowę zlecenie lub umowę o pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia.

Oferujemy Możliwość zakwaterowania. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz zaznaczenie w jakich datach/okresie chcecie podjąć pracę.

Klauzula RODO

Rozpatrywane będą tylko podania zawierające następujące oświadczenie z podpisem: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.” Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BETTOP Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a – zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c – przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji lub do dnia odwołania zgody a w przypadku przyszłych rekrutacji przez okres 2 lat. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.

Lokalizacja

Władysławowo,

Pomorskie

Pomorskie, Władysławowo
ID: 906600043