2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Pozostałe
  5. Pozostałe - Pomorskie
  6. Pozostałe - Gdynia
  7. Pozostałe - Redłowo
Dodane 27 kwietnia 2024

Praca - nakładanie lodów Gdańsk Jelitkowo/ Gdynia Redłowo

Lokalizacja

Gdynia, Redłowo

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymagane

Szukam uśmiechniętej i miłej osoby do pracy przy nakładaniu lodów i parzeniu kawy na rowerze gastronomicznym:

wymagania:

  • aktualny status ucznia/studenta

  • dyspozycyjność w weekendy, w okresie wakacji ( 4/5 dni w tygodniu)

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym ( praca zarówno w tygodniu jak i w weekendy),

  • komunikatywność,

  • chęć do pracy na świeżym powietrzu,

  • umiejętność logicznego myślenia.

Obowiązki:

  • obsługa klienta,

  • obsługa kasy fiskalnej, terminala,

  • dbanie o porządek i czystość na stanowisku pracy,

  • robienie listy z brakującymi artykułami na koniec dnia,

  • dojazd rowerem eklektycznym ok 500m po ścieżce rowerowej,

  • zaświadczenie do celów sanitarno- epidemiologicznych ( bądź chęć wyrobienia po rekrutacji),

  • obsługa ekspresu do kawy.

Jeśli nie masz doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy :)

Zastrzegam sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Redłowo
ID: 841956970