2. Praca
  3. Edukacja
  4. Szkolnictwo
  5. Szkolnictwo - Małopolskie
  6. Szkolnictwo - Kraków
  7. Szkolnictwo - Dębniki
Dodane 11 maja 2024

Praca Nauczyciel w Przedszkolu

Wynagrodzenie

6 800 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam,

Szukam Osoby do Pracy jako Nauczyciel w Przedszkolu, które mieści się na Ruczaju.

Zakres obowiązków :

  • opieka nad dziećmi

  • realizacja planu dydaktycznego zgodnie z obowiązującymi programami nauczania

  • współtworzenie z zespołem planów pracy, scenariuszy zajęć oraz imprez okolicznościowych,

  • partnerska współpraca z zespołem, dziećmi oraz rodzicami.

Wymagania :

  • wykształcenie kierunkowe,

  • znajomość języka angielskiego mile widziana,

  • umiejętność pracy z dziećmi, budowania relacji z nimi i ich rodzicami,

  • cierpliwość i rozumienie potrzeb dziecka,

  • doświadczenie jako nauczyciel w przedszkolu będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pracę na cały etat lub część etatu.

  • Multisport

  • Elastyczny czas pracy.

    • Możliwość realnego wpływu na kształtowanie procesu edukacji w naszej placówce.

    • Wsparcie dydaktyczno-merytoryczne.

    • Przyjazną, twórczą i swobodną atmosferę w miejscu pracy.

Od Kandydatów oczekujemy, aby praca z dziećmi Sprawiała im przyjemność. Szukamy nauczyciela z powołania, któremu się chce robić z dziećmi i dla dzieci fajne rzeczy.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 834938173