2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Jelenia Góra
  6. Praca za granicą - Sobieszów
Dodane 12 maja 2024

Praca / Niemcy / Bezpłatne zakwaterowanie i dodatek na paliwo

Lokalizacja

Jelenia Góra, Sobieszów

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Opis

Lokalizacja : Wiesau, Niemcy start pracy od już

OFERUJEMY :

  • stawkę 13,00 € brutto/h ( umowa polska – zlecenie ), wynagrodzenie do 20stego dnia następnego miesiąca, - bez niemieckiego,

  • stawkę 14,51 € brutto/h ( umowa polska – zlecenie ), wynagrodzenie do 20stego dnia następnego miesiąca, - z językiem niemieckim po weryfikacji,

  • +25% dodatku za godziny nocne,

  • 3-zmianowy system pracy oraz praca w weekendy,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • zwrot kosztów dojazdu (0,21€/km), zwrot km z Polski jak i za dojazdy z zakwaterowania na zakład,

  • pełne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy - nie wymagamy doświadczenia!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontrola obwodów drukowanych zgodnie z katalogiem błędów, wymagany dobry wzrok

NASZE OCZEKIWANIA:

  • dokładność, zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • język angielski lub język niemiecki ( mile widziany ),

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jelenia Góra, Sobieszów
ID: 916470201