2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 23 kwietnia 2024

Praca / NIEMCY / Bezpłatne zakwaterowanie i dodatki na paliwo

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Opis

LOKALIZACJA : Sontra, Breidenbach, Solingen

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • czynności związane ze wsparciem produkcji przy częściach samochodowych,

  • wizualna kontrola jakości.

OFERTA:

  • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie wraz z pełnymi składkami ZUS – stawka podstawowa: 12,41 - 13,00 € brutto/h (stawka zależna od lokalizacji),

  • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języka angielskiego,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • zwrot kosztów dojazdu 0,21€/km (przyjazd z Polski oraz poruszanie się między zakładem pracy a zakwaterowaniem),

  • system: III-zmianowy,

  • oferujemy opiekę oraz wsparcie dedykowanego Koordynatora.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • prawo jazdy oraz samochód na wyjazd - mile widziany.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 912403726