2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Rzeszów
Kamil
Dodane 28 maja 2024

Praca - Niemcy - Komisjonowanie

Wynagrodzenie

60 - 75 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Rzeszów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyRekrutacja online

Opis

European Staffing Service GmbH

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta w branży logistycznej na terenie Niemiec okolice Magdeburg, Landsberg, Erfurt oraz Ludwigsfelde

Charakterystyka stanowiska pracy:

  • Obowiązki pracownika: obsługa wozkow jezdniowych FFZ typu Langläufer lub wózka widłowego wysokiego składowania, komisjonowanie, kontrola jakości, pakowanie.

  • System pracy: 2 zmianowy

Oferujemy:

  • Prace na magazynach:

    • Spozywcze:

      Komisjoner - Stawka od: 14,15€ Brutto/h + Premie - Gwarancja godzinowa (151h)

      Belader - Stawka od: 13,50€ Brutto/h - Gwarancja godzinowa (151h)

    • Przemyslowy:

      Stawka od: 13,50€ Brutto/h + Premie - Gwarancja godzinowa (130h)

      Magazyn Przemyslowy - wymagany jezyk Niemiecki:

    • Stawka od: 15,00€ Brutto/h - Gwarancja godzinowa (151h)

  • Stabilną prace na niemieckiej umowie o prace

  • Możliwe nadgodziny

  • Możliwe zakwaterowanie - dodatkowo płatne

  • Wsparcie w kwestiach formalnych

  • Praca dla par

Wymagania:

  • Zaangażowanie

  • Samodyscyplina

  • Chęć do pracy

  • Mile widziane doświadczenie

  • Prawojazdy oraz własny samochod

Zainteresowany/Zainteresowana?

Wyslij nam swoje CV a my sie z Toba skontaktujemy!

Kontakt telefoniczny dostepny w dni powszechne w godzinach od 8:00 do 16:00

pod numerem telefonu:

+49173 Kamil 6588530

+49173 Sebastian 4789261

Lokalizacja

Rzeszów,

Podkarpackie

Podkarpackie, Rzeszów
ID: 918278027