2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Opolskie
  5. Praca za granicą - Dąbrówka Łubniańska
Dodane 28 maja 2024

Praca Niemcy - Monter - jez.niem.wymagany

Wynagrodzenie

10 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrówka Łubniańska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo PUR-Service+Montage GmbH jest dostawcą usług świadczonych na rzecz wielu różnych sektorów oraz wspiera procesy produkcyjne w szerokim zakresie usług systemowych i kompleksowych rozwiązań od ponad 33 lat. Kwalifikacje i doświadczenie to dla nas priorytet, jednak niemniej ważny, jak zaangażowanie oraz gotowość do działania. Oferujemy możliwość samorealizacji oraz rozwoju.

Zatrudnimy od zaraz na stanowisko: MONTER

Miejsce pracy: różne zlecenia na terenie Niemiec

Start w MONACHIUM

Zakres obowiązków:

  • budowa i rozbudowa hal konstrukcyjnych

  • przygotowywanie konstrukcji stalowych

  • roboty konstrukcyjno-spawalnicze

  • odczytywanie rysunków technicznych

  • kontrola jakości wykonywanych detali

  • szlifowanie

  • wiercenie otworów

  • czyszczenie używanych narzędzi

Oferujemy:

  • stawka : 2200 – 2600 € NETTO / miesięcznie (przy 168.godzinach i 1.klasie podatkowej)

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin na warunkach niemieckich

  • bezpłatne zakwaterowanie

Wymagania:

  • minimum 1 auto na grupe

  • punktualność, dokładność, rzetelność,

  • komunikatywna znajomosc niemieckiego (1 osoba musi znać język niemiecki w stopniu komunikatywnym)

  • uprawnienia na podnośnik koszowy są wymagane

PUR Service+Montage GmbH

Meschwitzstr.21

01099 Dresden

Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)”.

Lokalizacja

Dąbrówka Łubniańska,

Opolskie

Opolskie, Dąbrówka Łubniańska
ID: 918207996