2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Chartowo
Karolina
Dodane 25 kwietnia 2024

Praca Niemcy - pracownik produkcji - bezpłatne zakwaterowanie

Wynagrodzenie

9 300 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaRekrutacja online

Aktualnie do zakładu specjalizującego się w produkcji izolatorów ceramicznych poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownika produkcji.

start 29/04 - premia 150€ brutto za rozpoczęcie pracy 29/04

lokalizacja: Niemcy, Wunsiedel

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie produkcji – przygotowywanie, preparowanie masy ceramicznej,

  • formowanie masy ceramicznej przy pomocy maszyn produkcyjnych

  • korekta wyrobu gotowych izolatorów ceramicznych.

OFERTA:

  • współpraca na podstawie polskiej umowy zlecenie z pełnymi składkami ZUS – stawka godzinowa: 13,50€ brutto/h,

  • +1,00€ brutto dodatku za frekwencję,

  • system III zmianowy (docelowo IV brygady),

  • +25% dodatku za godziny nocne,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • zwrot za dojazd 0,21€/km (zwrot za dojazd z Polski do Niemiec, oraz między zakwaterowaniem a zakładem),

  • +1,5€ brutto dodatku do każdej przepracowanej godziny dla osób komunikujących się w języku niemieckim na poziomie co najmniej b1,

  • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języków obcych,

  • opieka oraz wsparcie dedykowanego Koordynatora,

  • dostęp do aplikacji Exact People GO, umożliwiającej wgląd do przepracowanych godzin oraz wynagrodzenia,

  • Exact Pay – wypłata na żądnie – możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłaty,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • ubezpieczenie NNW,

  • rekrutacja przeprowadzana jest w 100% zdalnie.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód,

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 914436022