2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Dolnośląskie
  5. Praca za granicą - Wrocław
  6. Praca za granicą - Fabryczna
Karolina
Dodane 16 kwietnia 2024

Praca Niemcy - Tłumacz z językiem chińskim i angielskim lub niemieckim

Wynagrodzenie

22 100 - 24 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko tłumacza z językiem chińskim i angielskim lub niemieckim. Praca na terenie zakładu specjalizującego się w produkcji baterii do samochodów elektrycznych.

Lokalizacja: Niemcy, Arnstadt

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kontakt z Klientem, czynności związane z tłumaczeniem z języka chińskiego na angielski/niemiecki.

OFERTA:

  • możliwość wyboru dogodnej formy współpracy: polska umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS, b2b, niemiecka umowa,

  • warunki finansowe: polska umowa zlecenie – 33€ brutto/h, b2b – 39,60€ netto/h, niemiecka umowa – 32€ brutto/h,

  • dodatek za godziny nocne +25%,

  • bezpłatne, w pełni wyposażone zakwaterowanie,

  • zwrot za dojazd 0,21€/km (zwrot za dojazd z Polski do Niemiec, oraz między zakwaterowaniem a zakładem),

  • bezpłatny dostęp do platformy umożliwiającej zdalną naukę języków obcych,

  • opieka oraz wsparcie dedykowanego Koordynatora,

  • dostęp do aplikacji Exact People GO, umożliwiającej wgląd do przepracowanych godzin oraz wynagrodzenia,

  • Exact Pay – wypłata na żądnie – możliwość wypłaty części wynagrodzenia przed ustalonym terminem wypłaty,

  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego,

  • ubezpieczenie NNW,

  • rekrutacja przeprowadzana jest w 100% zdalnie.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • znajomość języka chińskiego na poziomie b1/b2,

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie b2,

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • prawo jazdy kat. B + własny samochód – mile widziane

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 912180662