2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Wadowice
Dodane 16 maja 2024

Praca NOWATECH - Operator obrabiarek/Ślusarz

Lokalizacja

Wadowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowatech Sp. z o.o. należy do wiodących producentów maszyn do zgrzewania rur z tworzyw sztucznych w Polsce i Europie. Swoją pozycję zawdzięczamy ponad 25-letniemu doświadczeniu oraz szerokiej gamie innowacyjnych rozwiązań. Jesteśmy nowoczesną i dynamiczną firmą, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży.

Zostań członkiem naszego zespołu jako: Operator obrabiarek/Ślusarz

 Zakres obowiązków:

·         wiercenie i gwintowanie wiertarką elementów produkcyjnych

·         montaż urządzeń

·         szlifowanie elementów

·         obróbka ręczna

·         realizacja procesów zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną i jakościową

·         mocowanie obrabianych przedmiotów i elementów

Wymagania:

 ·         bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

·         organizacja stanowiska pracy, właściwy dobór narzędzi i materiałów

·         użytkowanie sprawdzianów oraz narzędzi i przyrządów pomiarowych – mierzenie oraz sprawdzanie wymiarów i kształtu obrabianych przedmiotów

·         uczciwość, pracowitość, staranność, dyspozycyjność

Wybranym osobom oferujemy:

·         stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

·         atrakcyjny system wynagrodzenia,

·         karnet na basen,

·         prywatny pakiet medyczny na atrakcyjnych warunkach,

·         bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Praca na cały etat na umowę o pracę w godzinach od 6 do 14 i od 14 do 22 od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym.

Lokalizacja

Wadowice,

Małopolskie

Małopolskie, Wadowice
ID: 918680684