2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Rymań
Dodane 30 kwietnia 2024

Praca - oczyszczacz konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Rymań

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Container Modul Sp. z o. o. w Rymaniu poszukuje pracownika na stanowisko oczyszczacz konstrukcji stalowych w pełnym wymiarze godzinowym.

Obowiązki:

- oczyszczanie ścierno-strumieniowe konstrukcji stalowych (kontenery, ramy). Praca w kabinie.

Wymagania:

- mile widziane osoby z doświadczeniem,

- odpowiedzialność, sumienność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań, dyspozycyjność, chęć zdobywania nowych umiejętności.

Oferujemy:

- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku,

- stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- prywatną opiekę medyczną oraz inne benefity,

- premię uzależnioną od wyników pracy,

- dodatek na dojazdy do pracy,

- dodatkową premię za brak absencji chorobowej,

- bezpłatne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

- miłą atmosferę pracy.

Lokalizacja

Rymań,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Rymań
ID: 652530420