2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Opolskie
  5. Budowa / remonty - Brzeg
Dodane 17 maja 2024

Praca od zaraz dla pomocnika, montera, brukarza/ працювати негайно

Lokalizacja

Brzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca hybrydowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma PPINSTAL specjalizująca się w wykonawstwie instalacji sanitarnych zewnętrznych oraz robót drogowych poszukuje pracowników na stanowisko :

"Montera instalacji sanitarnych, pomocnika montera, pomocnika drogowego, brukarza"

Zadana na stanowisku:

- Rozpoznanie, wygrodzenie i zabezpieczenie miejsca pracy

- Wykonywanie ziemnych prac budowlanych w branży wod-kan tj. wykonywanie prac porządkowych, zasypek

- Montaż instalacji wod-kan

- Regulacja studzienek wod-kan

-Stawianie krawężników i obrzeży, układanie podbudowy

- Realizacja innych poleceń osoby nadzorującej

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w pracy przy w/w stanowiskach lub podobnych

-Mile widziane prawo jazdy kat. B

- Dyspozycyjność

- Gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych

- Zaangażowanie i chęci do pracy

Oferujemy:

- Stałe wynagrodzenie wypłacane comiesięcznie terminowo

- Praca od 7 do 17

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności

- Realizacja dużych i ciekawych projektów

- Przyjazną atmosferę pracy w młodym gronie

Proszę o składnie CV poprzez olx.

Компанія PPINSTAL, що спеціалізується на виконанні зовнішніх сантехнічних та дорожніх робіт, шукає співробітників на посаду:

«Слюсар сантехніки та помічник слюсаря»

Завдання на посаді:

- Ідентифікація, огорожа та охорона робочого місця

- Виконання земляних робіт у водопровідній і каналізаційній промисловості, тобто роботи з очищення, засипки та реконструкції поверхні

- Монтаж систем водопостачання та каналізації

- Виконання інших доручень керівника

Вимоги:

- Досвід роботи на вищезазначених посадах або аналогічних вітається

- Доступність

- Готовність до роботи в мінливих погодних умовах

- Відданість і бажання працювати

Ми пропонуємо:

- Фіксована винагорода виплачується щомісяця вчасно

- Робота з 7 до 17

- Заробітна плата відповідна кваліфікації

- Реалізація великих та цікавих проектів

- Дружня робоча атмосфера в молодому колективі

Будь ласка, надсилайте своє резюме через olx.

Lokalizacja

Brzeg,

Opolskie

Opolskie, Brzeg
ID: 917358153