2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdynia
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Wzgórze Świętego Maksymiliana
Dodane 15 kwietnia 2024

PRACA OD ZARAZ Doradca do spraw OZE Trójmiasto

Wynagrodzenie

9 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

·       Rozpocznij z nami współpracę jeśli :

·       Jesteś osobą komunikatywną i otwartą

·       Posiadasz zdolności negocjacyjne i handlowe

·       Chcesz osiągnąć sukces finansowy i zawodowy

·       Lubisz rywalizacje i stawianie sobie wysokich celów

·       Jesteś osobą zdeterminowaną i nastwioną na cel

·       Jesteś znudzony Twoją pracy i szukasz zmiany

Nasze wymagania

·       Wysoka kultura osobista

·       Determinacja w działaniu, samodyscyplina i chęci do pracy

·       Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami

·       Organizacja pracy

·       Prawo jazdy kat. ,, B "

·       Dyspozycyjność

To oferujemy

·       Umówione leady przez własne CC lub umówione spotkania

·       Świetne wynagrodzenie

·       Kompleksowe wdrożenie i system szkoleń

·       Wsparcie doświadczonego zespołu technicznego

·       Własne ekipy monterskie

·       Samochód służbowy po okresie próbnym

·       Produkt najwyższej jakości na rynku

·       Realne możliwości awansu

·       Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami

·       Brak korporacyjnej polityki firmy

·       Zatrudnimy również grupy Handlowe

·       Jeżeli poszukujesz nowej ścieżki kariery i chcesz nauczyć się nowego zawodu zapraszamy

Prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej i/lub przesłanie CV na adres rekrutacja(małpa)wise-connect.pl

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Wzgórze Świętego Maksymiliana
ID: 911944542